Oksana Šalčiuvienė

Direktorės pavaduotoja ugdymui

Ugdymas – neatsiejami nuo ėjimo savęs paties pažinimo/suvokimo keliu - link santykių su kitais: Žmonėmis, Gamta, Visata. Kuo stipresnis ir harmoningesnis santykis su pačiu savimi – tuo lengviau bendrauti su aplinka, svajoti, kurti, siekti, kvėpuoti gyvenimu, pajusti pagarbą savo Individualumui, savo Šaliai, savo Protėviams. Ugdymas šiandien – neatsiejams nuo dvasingumo, nes su visa pagarba Mokslui ir Technologijoms, jo nepagamins robotai (bent jau kol kas). Mokytojo misija čia ypatinga - ne tik atverti akademinių žinių skrynią, bet ir atskleisti vaikams santykių su pačiu savimi bei su kitais žavesį.
Lietuvos Edukologijos universitete esu įgijusi pradinių klasių mokytojos specialybę (bakalauro studijos), o Mykolo Romerio universitete – viešojo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį.
Studijų metu rengiau mokslinius darbus apie pradinės mokyklos bendradarbiavimo su šeima (Londono ir Prienų atvejo studija) galimybes bei darbuotojų socializacijos tobulinimo (dviejų Prienų bei vienos Londono ikimokyklinio ugdymo įstaigų lyginamoji analizė) perspektyvas. Jau studijų metu pradėjusi dirbti ugdymo įstaigose, patirties esu įgijusi ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių, Kudirkaičių organizacijos vadovės, vėliau valstybinio darželio, privačių mokyklų administravimo srityse, nuolat keliant kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.
Mokyklos misija – suteikti ne tik akademinius pamatus, bet ir padėti vaikui suvokti/atrasti save patį, išlaisvinti jo kūrybines galias bei kartu su šeima formuoti vertybinį vaiko stuburą.
Tikiu Upės idėja, todėl visa širdimi esu čia.

Oksana Šalčiuvienė