Kotryna Čereškevičiūtė

Muzikos mokytoja

"Tele bim – bam” estetinio lavinimo mokyklėlės direktorė ir muzikos mokytoja, dainininkė, pritariančioji vokalistė, įvairių muzikinių projektų: koncertų, muzikinių TV laidų, performansų kūrėja, “Tele bim-bam” muzikinės grupės atlikėja.
2016 m. Vilniaus kolegijoje baigiau muzikinio teatro (miuziklo) specialybę.

Didžiuojuosi, nes esu pirmosios ,,Tele bim – bam” estetinio lavinimo mokyklėlės laidos “absolventė”. Kasryt prieš pamokas bent porai minučių prisimenu save mažą pamokėlėse ir Mokytoją, kuri leisdavo pamokoje jaustis jaukiai. Todėl dabar, su vaikais dirbdama aštuntus metus, jaučiu, kas jiems įdomu, kaip su jais draugauti, leisti tobulėti.
Todėl ne tik dainuojame. Pamokose žaidžiame ritminius žaidimus, ieškome muzikinių skambesių pačių pasigamintuose instrumentuose ar darželio virtuvėje. Šiltesnėmis dienomis pamokas vedu lauke. Mokomės klausytis tylos ir miško- juk paukštelių čiulbėjimas, į medžių viršūnes įsisukęs vėjas ar upės tekėjimas – pati gražiausia gamtos muzika. Žiūrime įvairius muzikinius filmus, miuziklus ir juos aptariame. Įsiklausome į kiekvieno įspūdžius, emocijas ir muzikos paliestus jausmus. Vaiko jausmai - neatsiejama kūrybos dalis. Taip kaskart atsiranda ir mūsų kūrybos daina, vienintelė tokia pasaulyje. Dalyvauju jautriausiame vaikų saviraiškos procese, kuriame kasdien pati mokausi ir ieškau naujų susitikimo su mokiniais formų.
Upės mokykloje mūsų lauks dar platesnis muzikos pažinimo ir pajautimo kelias. Būsiu visada šalia.

Kotryna Čereškevičiūtė