Justė Kildišytė

Keramikos mokytoja

Esu baigusi Vilniaus dailės akademiją, keramikos specialybę ir beprotiškai tuo džiaugiuosi! O šiuo menu susidomėjau nei vėliau nei ankščiau, o dar būdama visai maža, kai tėveliai nuvedė į keramikos užsiėmimus. Ten išmokau pažinti fantazijos pasaulį, kurį galima sukurti savo rankomis. O dabar galiu ir be galo noriu to pati išmokyti kitus. Kiekvienas vaikas ir jo norai, gebėjimai ir vaizduotė skiriasi, o per natūralią plastišką medžiagą - molį, pojūtį su juo, įgytas naujas žinias ir būdus kaip skirtingai konstruoti, dekoruoti, išmokstama reikšti mintis ir jausmus, lavinamas kūrybiškumas, savarankiškumas, erdvinis mąstymas ir dar daug daug kitų savybių. Ir visa tai tik per džiaugsmą, jausmą ir pojūčius! Tad mano užduotis – atverti vaikui visas duris ir langus į šį vaizduotės kupiną pasaulį.