Ieva Urbonaitė

Šokių Mokytoja

2014 m. Lietuvos čempionė iki 21 metų amžiaus grupėje, Lotynų Amerikos šokių programoje;
2015 m. ir 2016 m. Lietuvos čempionato finalininkė;
2016 m. Europos Universiados vicečempionė;
Lietuvos sportinių šokių rinktinės narė;

Nuo 2014 m. dirbu Vilniaus sportinių šokių klubo „Ratuto“ mažųjų vaikų trenere;
Nuo 2015 m. dirbu šokių mokytoja “Tele Bim-Bam” darželyje.

Šokio sugebėjimų lavinimui paskyriau daugiau kaip 18 metų. Esu baigusi Lietuvos edukologijos universitetą, šokio pedagogikos specialybę. Tačiau universitetas tik maža dalele prisidėjo prie turimos patirties, žinių ir praktikos dirbant su norinčiais šokti vaikais. Daugiausiai išmokau per savo pačios patirtį profesionalioje sportinių šokių veikloje, kuri nuo mažens mane stiprino fiziškai, psichologiškai bei leido realizuoti savo idėjas.
Vaikams noriu perduoti bendrąjį šokio supratimą, t. y. šokio žingsnių, teorinių žinių pagrindus bei laisvo, organiško judesio džiaugsmą muzikoje ir ritme. Aš už taisyklingą laikyseną, raumenukų tonusą ir gerą nuotaiką kiekvienoje Upės mokyklos šokio pamokoje!

Ieva Urbonaitė